Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
  3. Poučení o právu odstoupení

Zboží zakoupené v našem e-shopu nezasíláme do zahraničí.

Goods purchased in our eshop do not ship abroad.

 
Dřevo je cesta 
 
Dřevo-je-cesta

Odstoupení od smlouvy

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu ve 14 denní zákonné lhůtě

 1. Právo odstoupit od smlouvy

 1.1  Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu v souladu s ustanovením § 1829 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku.

 1.2  Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni uzavření smlouvy a v případě uzavření kupní smlouvy, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

 1.3  Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodejce Jakub  Hruška, se sídlem Luženičky 18, 344 01 Domažlice, IČO: 06433014 formou jednostranného právního jednání (například doporučeným dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nebo na e-mail: info@jakubovadilna.cz).

1.4  Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

1.5 Pro odstoupení od smlouvy si stáhněte z našich stránek vzorový formulář a postupujte podle bodu 1.3.

2.Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1  Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží zpět.

2.2  Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

2.3  Pokud jste požádal(a), aby poskytování služeb začalo během lhůty pro odstoupení od smlouvy, zaplatíte nám částku úměrnou rozsahu poskytnutých služeb do doby, kdy jste nás informoval(a) o odstoupení od smlouvy, a to v porovnání s celkovým rozsahem služeb stanoveným ve smlouvě.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.